O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Bednarczyk Sokołowski Sp.j. świadczy usługi prawne od 2008 r. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie, przy Al. 3 Maja 2 lokal 38. Założycielami Kancelarii są wspólnicy - adwokat Marek Bednarczyk oraz adwokat Przemysław Sokołowski, którzy we wcześniejszych latach zdobywali wiedzę i doświadczenie praktykując w wymiarze sprawiedliwości, w tym odbywając aplikację sądową, zakończoną pomyślnie zdanym egzaminem sędziowskim.

W 2013 r. do grona wspólników Kancelarii dołączyła adwokat Katarzyna Sokołowska.

Kancelaria świadczy usługi prawne nie tylko na terenie m.st. Warszawy, ale również całej Polski, w tym w ramach współpracy z innymi kancelariami adwokackimi. Obecnie w Kancelarii funkcjonują cztery, wyodrębnione zespoły, z których każdy specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa. Pionem prawa spadkowego i prawa nieruchomości kieruje adwokat Marek Bednarczyk, pionem prawa rodzinnego adwokat Przemysław Sokołowski, pionem prawa karnego adwokat Katarzyna Sokołowska, adwokat Żaneta Lewańska.

Wyróżnia nas profesjonalizm, przyjazne podejście do klienta oraz dyspozycyjność. Priorytetowym elementem praktyki naszej Kancelarii jest pomoc w wyborze optymalnej i najtańszej możliwości rozwiązania każdego problemu.

Efektem powyższego, a także dowodem zaufania Klientów, jest przeprowadzenie przez Kancelarię około 2000 powierzonych jej spraw sądowych.

Zapraszamy do współpracy.

Al. 3 Maja 2 lok. 38, 00-391 Warszawa
tel. 22 629 22 07, 22 654 77 55, mail: biuro@bskancelaria.pl

© Copyright 2018 BSkancelaria All rights reserved.

made by Esencja Studio